Nasıl sipariş verebilirim?
Sitemize üye olarak yada üyeliksiz devam et butonunu tıklayarak sipariş oluşturabilirsiniz.
Beğendiğiniz ürünü alışveriş sepetinize ekleyiniz. Bu sayfa üzerinde  “Alışverişe Devam Et” sekmesine tıklayarak satın alma aşamasına gelmeden alışverişinize devam  edebilirsiniz.
İstediğiniz ürünleri seçtikten sonra, “Siparişi Tamamla” butonuna tıkladığınızda “Fatura Adresi Bilgisi” ekranına gelirsiniz.
Adres bilgilerini doldurduktan sonra “Kaydet” butonu ile “Teslimat Adresi” tercihinizi seçiniz.
 “Siparişi Tamamla” butonuna bastığınızda ödeme bilgileri ekranına ulaşırsınız. Burada size sunulan ödeme tercihlerinden size uygun olanı seçiniz. 
Eğer kredi kartı / banka kartı ile ödeme yapacaksanız, kart bilgilerinizin girişiniz sağlayınız. Taksitlendirme talep ediyorsanız size sunulacak kart ve taksit seçeneklerinden birini seçmeniz gerekmektedir.
Havale ile  ödeme yapacaksanız, “Havale/ EFT” butonuna tıklayınız ve açılan ekranda size sunulan bankalardan birini seçerek hesap numarasını not ediniz.
Ödeme seçiminizi yaptıktan sonra “Siparişi Tamamla”  butonunu tıklayarak  siparişinizi oluşturabilirsiniz.
Açılan yeni sayfada sistem tarafından size bir sipariş numarası verilecektir. Daha sonra oluşturduğunuz siparişi ana sayfada sağ üst köşesinde göreceğiniz “Siparişler” sekmesinden ya da hesabım menüsünün hemen altındaki “Siparişler” alanından takip edebilirsiniz.
 
Siparişim ne zaman teslim edilir?
Siparişleriniz aynı gün yada sonraki gün içerisinde kargoya teslim edilir. Anlaşmalı kargo ile gönderim sağlanır. 
 
Kargodan ürünü teslim alırken ne yapmam gerekiyor?
Size ulaşan ürünü "hasarlı" ya da ambalajı "deforme" olup olmadığını kontrol etmeniz gerekiyor. "Hasar" ya da ambalajda "deforme" yoksa teslim alabilirsiniz.
 
Kargo ürün teslimat sırasında siparişimi hasarlı getirdi. Ne yapmalıyım?
Ürününüzü teslim alırken kontrol etmenizi ve üründe fark edebileceğiniz bir hasar olup olmadığını kargo görevlisi yanında tespit etmenizi özellikle öneririz. Eğer bu aşamada bir tespitte bulunursanız kargo görevlisine “Hasar Tespit Tutanağı” hazırlatmanızı ve ürünü teslim almadan aynı kargo ile geri göndermenizi rica ederiz.
 
Yanlış ürün geldi , Ne yapmalıyım?
Siparişini verdiğiniz ürün yerine faturanızda yazan ve koliden çıkan ürün birbirinden farklı ise ürününüzle ilgili yaşadığınız sorunlar için, firmamıza telefondan ulaşım sağlayınız.
Ürününüz firmamız tarafından teslim alındıktan sonra ambalajı kontrol edilerek, incelenmek üzere işleme alınır. Yapılan inceleme sonrasında doğru ürün değişimi yapılarak ürün adresinize yeniden gönderilir. 
 

 

Siteniz ve Firmanız Güvenlimi?
Firmamız Hepsi Burada alışveriş platformunda mağaza sahibidir.
Firmamızı Google da Sepa Yapı olarak arattığınızda Google yorumlarından teyit edebilirsiniz.
Şikayet var com da aratarak her hangi bir şikayet kaydının olmadığını görebilirsiniz.
Kredi kartı ödemelerinde Paytr ödeme kuruluşunun pos sistemi kullanılır ve ödeme işlemi bankanızın sayfasına yönlenerek 3d secure güvenlik sistemiyle şifreli olarak gerçekleştirilir.
Firmamız 2005 yılından beri faaliyette olup 2009 yılından beri duvar kağıdı satışı yapmaktadır.
Firmamız üretici firmaların bayisidir ve duvar kağıtlarında siz değerli müşterilerine uygun fiyat avantajı sağlamaktadır.
 

 

Sitenizdeki ürünler orijinal mi?
Firmamız tarafından satılan tüm ürünler tanınmış markalar tarafından üretilen orijinal ürünlerdir.
Sitemizdeki ürün çeşitleri içerisinde, spot,  2.kalite veya B sınıf ürün satışı kesinlikle yoktur.
Satın alacağınız duvar kağıdı üretici fabrikanın orijinal ambalajında adresinize kargo edilir.
 
 
Kaç rulo duvar kağıdı kullanmam gerekiyor?
 Duvar kağıdı kaplanacak duvarın yüksekliğini ve enini ölçün, iki ölçümün çarpımında toplam m2 yi buluruz. Çıkan metrajı rulo ölçüsüne böldüğümüzde kullanılacak rulo sayısını buluruz. Seçilen kağıtdaki desene göre fire payınıda ölçüye eklemek gereklidir. Örnek: Odanız duvarları toplam 37m2 diyelim 16m2 rulodan 3 adet alırsanız fire payıyla beraber bir odanın tamamına yetecektir. Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
 
Duvar kağıdı tutkalının hazırlanması,
Yapıştırılacak duvar kağıdı rulosuna göre, temiz bir kovaya su konulur.  Bir yandan su karıştırılarak diğer taraftan tutkal yavaş yavaş suyun içine serpiştirilerek dökülür.(pütür pütür  olmaması için) ve bir süre karıştırılır. Duvar kağıdı tutkalı katı kıvamda olması gereklidir, yapışması için gerekli olan boza kıvamıdır.
 
 Zemin temizliği,
Duvar Kağıdı uygulanacak zeminin temiz, kuru ve pürüzsüz olması gerekmektedir. Aşırı pütürlü ise alçı çekilmesi gerekmektedir.
 
Tutkalın sürülmesi ve yapıştırılması,
Duvar yüksekliğine göre ayarlanıp kesilmiş olan duvar kağıdı boylarının arka yüzeylerine 1 kat bolca duvar kağıdı tutkalı sürülür, önce ikiye sonra dörde katlanır. (temiz yüzeyler dışa gelecek şekilde)
Tutkallanmış ve katlanmış olan duvar kağıtları 5-10 dakika sonra açılır ve bir ucundan duvara yapıştırılır. Kağıt arkasında kalan fazla tutkal ve hava kabarcıkları duvar kağıdı spatulası yardımıyla sıvazlanarak giderilir.
 
Duvar kağıdının kullanım ömrü ne kadardır?
Ürün cinslerine göre yaklaşık olarak 20 yıldır. Darbe sonucu yırtılma olmadığı sürece uzun yıllar kullanılır.
 
Saten ve silikonlu boya üzerine duvar kağıdı uygulaması yaptırabilir miyiz?
Saten ve silikonlu boya üzerine duvar kağıdı uygulaması yaptırabilirsiniz fakat duvara dönüşüm astarı sürülmesi gereklidir.
Duvar yeni alçılanmış ve hiç boyanmamış ise polizolan astar sürülmelidir.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR