Nasıl sipariş verebilirim?
Sitemize üye olarak yada üyeliksiz devam et butonunu tıklayarak sipariş oluşturabilirsiniz.
Beğendiğiniz ürünü alışveriş sepetinize ekleyiniz. Bu sayfa üzerinde  “Alışverişe Devam Et” sekmesine tıklayarak satın alma aşamasına gelmeden alışverişinize devam  edebilirsiniz.
İstediğiniz ürünleri seçtikten sonra, “Siparişi Tamamla” butonuna tıkladığınızda “Fatura Adresi Bilgisi” ekranına gelirsiniz.
Adres bilgilerini doldurduktan sonra “Kaydet” butonu ile “Teslimat Adresi” tercihinizi seçiniz.
 “Siparişi Tamamla” butonuna bastığınızda ödeme bilgileri ekranına ulaşırsınız. Burada size sunulan ödeme tercihlerinden size uygun olanı seçiniz. 
Eğer kredi kartı / banka kartı ile ödeme yapacaksanız, kart bilgilerinizin girişiniz sağlayınız. Taksitlendirme talep ediyorsanız size sunulacak kart ve taksit seçeneklerinden birini seçmeniz gerekmektedir.
Havale ile  ödeme yapacaksanız, “Havale/ EFT” butonuna tıklayınız ve açılan ekranda size sunulan bankalardan birini seçerek hesap numarasını not ediniz.
Ödeme seçiminizi yaptıktan sonra “Siparişi Tamamla”  butonunu tıklayarak  siparişinizi oluşturabilirsiniz.
Açılan yeni sayfada sistem tarafından size bir sipariş numarası verilecektir. Daha sonra oluşturduğunuz siparişi ana sayfada sağ üst köşesinde göreceğiniz “Siparişler” sekmesinden ya da hesabım menüsünün hemen altındaki “Siparişler” alanından takip edebilirsiniz.
 
Siparişim ne zaman teslim edilir?
Siparişleriniz aynı gün yada sonraki gün içerisinde kargoya teslim edilir. Anlaşmalı kargo ile gönderim sağlanır. 
 
Kargodan ürünü teslim alırken ne yapmam gerekiyor?
Size ulaşan ürünü "hasarlı" ya da ambalajı "deforme" olup olmadığını kontrol etmeniz gerekiyor. "Hasar" ya da ambalajda "deforme" yoksa teslim alabilirsiniz.
 
Kargo ürün teslimat sırasında siparişimi hasarlı getirdi. Ne yapmalıyım?
Ürününüzü teslim alırken kontrol etmenizi ve üründe fark edebileceğiniz bir hasar olup olmadığını kargo görevlisi yanında tespit etmenizi özellikle öneririz. Eğer bu aşamada bir tespitte bulunursanız kargo görevlisine “Hasar Tespit Tutanağı” hazırlatmanızı ve ürünü teslim almadan aynı kargo ile geri göndermenizi rica ederiz.
 
Yanlış ürün geldi , Ne yapmalıyım?
Siparişini verdiğiniz ürün yerine faturanızda yazan ve koliden çıkan ürün birbirinden farklı ise ürününüzle ilgili yaşadığınız sorunlar için, firmamıza telefondan ulaşım sağlayınız.
Ürününüz firmamız tarafından teslim alındıktan sonra ambalajı kontrol edilerek, incelenmek üzere işleme alınır. Yapılan inceleme sonrasında doğru ürün değişimi yapılarak ürün adresinize yeniden gönderilir. 
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR